Biuro Sprzedaży
E-mail: sprzedaz@grupapark.pl
Tel: +48 885 855 036
Poniedziałęk - Piątek
09:00 - 18:00
PARK DOMASZCZYN 2 Sp. z o.o. sp. k.
al. Aleksandra Brücknera 25-43,
51-411 Wrocław
biuro@grupapark.pl
Tel: +48 885 855 036

Park domaszczyn

Wszystko to
co chciałbyś wiedzieć.

FAQ

Czy w Parku Domaszczyn są doprowadzone wszystkie media miejskie (kanalizacja, światłowód)?

Tak, osiedle posiada wszystkie media pozwalające w sposób bezproblemowy użytkować Państwa nowy dom: przyłącze energetyczne, gazowe, woda, kanalizacja, gaz, jak również doprowadzona będzie instalacja światłowodowa Orange. Drogi osiedlowe posiadać będą kanalizację deszczową oraz będą oświetlone.

Jaki jest sposób ogrzewania w Parku Domaszczyn?

Każdy lokal ma w standardzie deweloperskim uwzględniony indywidualny kocioł gazowy oraz grzejniki. Opcjonalnie i za dodatkową opłatą możliwa jest zamiana ogrzewania grzejnikowego na podłogowe na parterze oraz w łazience / łazienkach na piętrze.

Czy możliwe są zmiany klientowskie?

Proponujemy wyłącznie dwa warianty układu wnętrz poszczególnych typów domów, możemy je wprowadzać na odpowiednio wczesnym etapie budowy.

Czy wykańczamy pod klucz?

Nie, wykończenie wewnętrzne jest kwestią mocno indywidualną i pozostaje po stronie Klienta.

Czy można użytkować strych?

Strych jest przestrzenią nieużytkową, nie można tam zaadaptować pomieszczenia mieszkalnego, ale możliwe jest wykorzystywanie go jako składzik na niezbyt ciężkie rzeczy (np. walizki, ozdoby sezonowe, narty itp.)

Czy las pozostanie lasem, czy jest państwowy czy prywatny?

Las sąsiadujący z osiedlem jest lasem państwowym i w studium zagospodarowania, jak i w planie miejscowym ma przeznaczenie RL (tereny lasów, gruntów leśnych oraz obszary do zalesienia)

Jakie jest przeznaczenie sąsiednich działek?

Działki sąsiadujące mają przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinną, jak również są to działki dróg publicznych.

Czy drogi dojazdowe do osiedla będą utwardzone?

Tak, odcinek ul. Leśnej od ul. Przylesie do ul. Brzozowej oraz ul. Brzozowa do wjazdu w każdy z etapów osiedla będą utwardzone (asfalt lub kostka betonowa).

Jak daleko jest do transportu publicznego?

Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w Długołęce, na wysokości stacji Shell, jest to odległość ok. 1km. Zatrzymują się tu autobusy linii 904, 914, 924.

Jakie placówki edukacyjne są w okolicy?

W okolicy znajduje się szereg placówek edukacyjnych prywatnych oraz publicznych, począwszy od żłobków, poprzez szkoły podstawowe oraz liceum.

Jakie są sklepy w okolicy?

W samym Domaszczynie znajdują się 2 lokalne sklepy spożywcze, w Długołęce zaś znajdziemy wiele sklepów (m.in. Biedronka, Żabka, Selgros), jak i punktów usługowych.

Jaki jest dojazd do miasta o różnych porach dnia?

Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z Wrocławiem. Do samego centrum, czy na południe Wrocławie dojedziemy przepustowymi drogami o min. 2 pasach ruchu w jedną stronę. Czas dojazdu do CH korona wynosi ok. 9 minut, do ścisłego centrum miasta ok. 25 minut, w podobnym czasie dojedziemy łącznikiem Długołęka i dalej AOW na wrocławskie Bielany.

Oferta

Zamieszkaj mądrze na osiedlu Domaszczyn 2

Wykorzystujemy pliki Cookies do celów personalizacji, aby zapewnić przyjemne wrażenia podczas przeglądania naszego serwisu. Klikając przycisk „AKCEPTUJĘ”, użytkownik wyraża zgodę na wykorzystanie wszystkich naszych plików cookie. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach znajdziesz w naszej
Startuje budowa etapu 3!
Call Now Button